Artykuł sponsorowany

Jakie rolety są obecnie najpopularniejsze?

Jakie rolety są obecnie najpopularniejsze?

Rolety to nie tylko praktyczne rozwiązanie, które pozwala na kontrolowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia, ale także stylowy element wystroju wnętrz. W ostatnich latach rolety zyskują coraz większą popularność, a ich różnorodność sprawia, że każdy może znaleźć model idealnie dopasowany do swojego domu. W tym artykule przedstawiamy trzy rodzaje rolet, które cieszą się szczególnym uznaniem wśród klientów. 

Jakie rodzaje rolet cieszą się największą popularnością? 

Rolety dzień-noc to obecnie jedne z najpopularniejszych modeli na rynku. Ich główną zaletą jest możliwość regulowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia dzięki zastosowaniu specjalnej tkaniny z naprzemiennymi pasami materiału o różnej przeźroczystości. Rolety te świetnie sprawdzą się zarówno w sypialni, salonie, jak i kuchni. Ponadto rolety dzień-noc dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wzorów, co pozwala na łatwe dopasowanie ich do wystroju wnętrza. Warto dodać, że montaż tego typu rolet jest niezwykle prosty i można go wykonać samodzielnie. 

Wysoka sprzedaż rolet w Ełku dotyczy również rolety rzymskich. Charakteryzują się one eleganckim wyglądem, który idealnie wpisuje się w klasyczne oraz nowoczesne wnętrza. Rolety rzymskie wykonane są z tkaniny, która podczas podnoszenia układa się w estetyczne fałdy. Dostępne są w różnych wzorach i kolorach, co pozwala na idealne dopasowanie ich do stylu pomieszczenia. Rolety rzymskie mogą być montowane zarówno na ścianie, jak i na suficie, co daje większe możliwości aranżacyjne. 

Rolety plisowane to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznych i nowoczesnych rolet. Ich konstrukcja opiera się na zastosowaniu specjalnej tkaniny, która posiada charakterystyczne plisy. Rolety plisowane doskonale sprawdzą się w przypadku nietypowych okien, takich jak okna dachowe czy okna o niestandardowych kształtach. Ze względu na swoją budowę, rolety plisowane zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną oraz akustyczną. Ponadto są łatwe w montażu i obsłudze, a także dostępne w szerokim wyborze kolorów i wzorów.